Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.06.2014 15:08:08 

TWIRLINGOVÝ TEAM AVANTI   ZUŠ ČÁSLAV

Základní informace...

Mažoretkové ´a twirlingové skupiny Avanti  byly založeny v červenci 1997 a od doby svého vzniku vzorně reprezentují

 ZUŠ Jana Ladislava Dusíka v Čáslavi.

Pod vedením své zakladatelky, umělecké vedoucí a učitelky Hany Neumanové dívky a chlapci vystupují na nejrůznějších přehlídkách, plesech, festivalech, soutěžích. Skupiny se představují publiku nejen na národních, ale i mezinárodních soutěžích, hostují v zahraničí. Navšívily Anglii, Francii, Belgii, Německo, Švýcarsko, Itálii, Slovinsko, Chorvatsko, Kalábrii,Španělsko atd... Skupiny získávají postupně titul Mistr Čech, Mistr České republiky a Mistr Evropy NBTA.V roce 1997 vznikly tedy 2 skupiny Avanti a Avanti Star - v této podobě zúsávají skupiny do září 2007, kdy dochází v členské základně k důležitým změnám. Část dívek odchází, zaniká původní složení skupiny Avanti. Vlivem nových žáků se team rozrůstá a od října 2007 5.skupin. V roce 2010 fungují skupiny pod názvem AVANTI twirl team - děti A,B,junior,senior

2013

- AVANTI DĚTI, JUNIOR  a sola, dua ...... se připravují na novou soutěžní sezónu.Skupiny soutěží v kategorii zaměřené na TWIRLING.

Účast v soutěžích

Team se zaměřuje od doby svého vzniku na soutěže NBTA, kde za dobu svého desetiletého působení získal tato ocenění:

MISTR OBLASTI- Avanti, Avanti Star, sola ,dua

MISTR ČECH- Avanti , Avanti Star, sola, dua

MISTR ČESKÉ REPUBLIKY MAJORETTES- skupina AVANTI STAR, AVANTI,sola,dua

MISTR EVROPY MAJORETTES- skupina AVANTI STAR, AVANTI

VÍCEMISTR ČESKÉ REPUBLIKY TWIRLING- skupina AVANTI

VÍCEMISTR EVROPY TWIRLING - duo Hlaváček, Křenková Pavla

VÍCEMISTR SVĚTA TWIRLING SOLO BATON - Hlaváček Josef

Taneční průprava

Vedoucí skupin je Hana Neumanová ( absolventka TCP DVP - kozervatoř Praha ), kt. je zároveň vedoucí Tanečního studia ART ZUŠ Čáslav. Proto je průprava skupin Avanti zaměřena na klasický a moderní tanec, který se objevuje také v soutěžních choreografiích. Skupiny trénují v sálech ZUŠ a v halách s vyšším  stropem, což umožňuje zaměření na twirlingové pojetí skladeb. Výjimečné talenty mohou docházet do TS  ART a tam se tanečně více zdokonalovat na speciální hodině klasického či moderního tance.

Sola a dua teamů Avanti

Kromě práce ve skupinách se talentovaní žáci mohou uplatnit v sola a dua vystoupeních. V těchto skladbách mohou žáci uplatnit po konzultaci s vedoucí vlastní tvořivé nápady a variace s hůlkou. V soutěžích byli žáci teamů Avanti oceněni nejvyššími tituly. V současné době patří ke špičce v ČR mezi soly a duy, což potvrzují několikanásobně získané tituly MISTR ČECH A MISTR ČESKÉ REPUBLIKY, titul VÍCEMISTR EVROPY A VÍCEMISTR SVĚTA !!!!

 Nabídka vystoupení

Na vaše přání připravíme program skupin teamu,kontaktujte předem vedoucí.

Sponzoři

v naší činnosti nás nyní podporuje:

Město Čáslav

AMBIENTE Čáslav

ZUŠ J.L.Dusíka, Čáslav

Dobrá čajovna Kutná Hora

Zdena Mlynková- kostýmy

René Svoboda - fotografie

TOPlist