Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.06.2014 15:08:08 

TWIRLINGOVÝ TEAM AVANTI   ZUŠ ČÁSLAV

VYSVĚDČENÍ

PŘEDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ ŽÁKŮM TŘÍD HANY NEUMANOVÉ

ART 1, 6, 7, AVANTI A, B, C

ve čtvrtek 26. června v sále č. 20 individuálně v čase 13.30 - 18. 00

(paní učitelka Neumanová tento týden nevyučuje, vysvědčení předá Petra Smutná)

Děkujeme za pochopení a rozšíření zprávy mezi dětmi.

 

Trénink 14.12.- sobota třetí adventní takto: 
10.00-11.00 trénink Pertlová, Dušková-hala Bios
11.15-12.30 trénink  v ZUŠ Plašilová, opakování Vavřina, trénink Koryčánková ( Vavřina a Plašilová odchod ve 12.30 )
12.30-16.30 trénink ostatní Avanti B, zůstává Koryčánková na dotvoření X-strutt, Mlynková, Littová, Truksová ( ostatní z Avanti A netrénují)
omluvena: Kirchnerová
trénink vede: Neumanová + Procházková, Dobiášová

TRÉNINKY - PŘED MISTROVSTVÍM ČR - MOHELNICE

18.1., 25.1.

pravidelně neděle - 9.30-12.30, dále 14.00 - 16.30 (17.00 max.), od neděle 18.1. i  s kostýmem ( s sebou také tréninkové normální oblečení, stažené vlasy do drdolu )

navíc trénink 31.1. - generální zkouška v ZUŠ od 15.00 - 18.00 ( s ) sebou přesně spočítané peníze na stravu, ubytování, startovné....budeme vybírat tento den

 

 

Propozice předběžné - Mohelnice: 1.  - 2. února 2014:

 

sraz u ZUŠ 5.20, nakládání do mikrobusu ( s přívěsem na věci ), kostým v podepsaném vaku na ramínku - bude tyč v přívěsu )

odjezd do Mohelnice, zde od 8.00 akreditace, sola a dua, která vystupují ihned dopoledne budou  učesané a převlečené během cesty v autobuse ( s sebou do autobusu i potřeby na česání, líčení + kostým ), ostatní ¨děti přípravy až tam

s sebou: spacák, karimatka, zdravotní kartička pojišťovny, kompletní kostým, hůlka, náhradní punčocháče 2-3x tělové Ulrika 1003 bez sedu ( pěší zóna Řípa ), jazz boty, tréninková Avanti trika, černé tříčtvrteční kalhoty, potřeby pro česání, líčení... atd... + peníze na kapesné, hygienické potřeby, potřeby na spaní, doplňky do vlasů na vystoupení

rodiče: KPZ krabičky ( šitíčka, lepidla, náplasti, léky atd...atd... :) )

videokamery a fotoaparáty s sebou

zpět v neděli po vyhlášení

všechny děti i doprovdy mají zajištěné jídlo - oběd sobota, večeře sobota, snídaně neděle, oběd neděle

Doprovod: Neumanová, Dobiášová, Procházková a rodiče

 


 

 


ROZVRH HODIN JEDNOTLIVÝCH TŘÍD 2013 - 2014

 AKTUÁLNÍ K 5.9. 2013

ŠKOLNÍ ROK 2013/2014
TANEČNÍ STUDIO Art, Avanti
Hana Neumanová
STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
č. 20 12:30 - 13:15 Art 7       č. 26 13:05 - 13:50 Avanti C
13:20 - 14:05       č. 26 13:50 - 14:15 Avanti A
č. 20 14:05 - 14:50 Avanti B

ZUŠ

sál 

pí. Littové

13:20 - 14:05

14:10 - 14:55

Avanti B

 

14:20 - 15:05
14:55 - 15:40

 

SD11č. 26 15:05 - 15:50 Art 3
č. 20 15:40 - 16:25 Art 8 Mas. 15:00 - 15:45

Avanti A

 

č.26 15:55 - 16:40 Art 1
č. 20 16:25 - 17:10 Art 9

 

15:50 - 16:35

16:35 - 17.00

16:45 - 17:30
č. 20 17:10 - 17:55 Art 2

sál

pí. Littové

17:15 - 18.00 Avanti C 17:35 - 18:20
č. 26 18:00 - 18:45 18:05 - 18:45      
ŠKOLNÍ ROK 2013/2014
TANEČNÍ STUDIO Art, Avanti
ÚTERÝ ČTVRTEK PÁTEK
Hana Dariusová Petra Smutná Petra Smutná Kateřina Tichá
      č. 20 14:00 - 14:45 Art 5 č. 20 14:00 - 14:45 Art 5      
      č. 20 15:15 - 16:00 Art 4 14:50 - 15:35      
č. 20 15:45 - 16:30 Art 6 16:05 - 16:50 č. 20 15:45 - 16:30 Art 2      
16:35-17:20 16:55 - 17:40 16:35 - 17:20      
17:25 - 18:10             č. 9 16:00 - 16:45 Art 3
č. 20 18:15 - 19:00 Art 4             16:50 - 17:35
                  17:40 - 18:25
                  č. 20 18:25 - 19:10 Art 1
                       

 některé třídy učí více učitelek, sledujte rozvrh u všech učitelek 

( např. Art 1. má klasiku ještě s K.Tichou, Art 2. s P.Smutnou... atd... )


O pohár ze zámku Kolín  - sobota 30. března 2013

Celostátní soutěž

 

Solo Eliška Kirchnerová - 1. místo!!!! (solo kadet twirling)

  

Solo Adéla Koryčánková  - 3. místo (solo kadet twirling)

Duo Lenka Mezeiová a Beata Šubínová - 4. místo (junor duo twirling)

 

Děkuji za skvělé výkony a všem rodičům za podporu!!


 

SOUTĚŽ

MISTROVSTVÍ ČECH

KLATOVY

 

 na soutěži jsme získaly 5x postupů na Mistrovství České republiky do Ronova nad Doubravou.
Blahopřejeme.

ELIŠKA KIRCHNEROVÁ solo

NIKOLA MLYNKOVÁ solo

BEATA ŠUBÍNOVÁ solo

ADÉLA KORYČÁNKOVÁ solo

TEREZA LITTOVÁ a VOJTĚCH VAVŘINA duo

 


    MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY -TWIRLING

25.-27.1.2013

 

solo TEREZA LITTOVÁ - 3. místo a titul 2. VÍCEMISTR, ktg. děti, disciplína X-STRUTT a POSTUP NA MISTROVSTVÍ EVROPY! 

skupina AVANTI A - STŘÍBRNÉ, 2.MÍSTO - ktg. TWRILING TEAM

skupina AVANTI B - STŘÍBRNÉ, 2. MÍSTO - ktg. DANCE TEAM

duo MEZEIOVÁ LENKA, ŠUBÍNOVÁ BEATA - 3. místo, ktg. POVINNÉ DUO, junior

 

 


 MISTROVSTVÍ EVROPY - ANGLIE:město BATH

 29.9. - 2.10. 2011

článek na www.svoboda.info

Lubomír Kábrt zde  ZÍSKAL TITUL

1.VÍCEMISTR EVROPY 2011 

v tanečním solu s rekvizitami na téma "ďábel"

 

Duo Jana Petrowská a Jana Pertlová - 8. místo (DUO KOVÁŘKY)

Monika Šubínová - 9.místo (SOLO HVĚZDA)

Michaela Procházková a Tereza Tulachová - 13.místo (DUO HRA ČLOVĚČE NEZLOB SE)

 

 

Všem děkuji za vzornou reprezentaci a krásná umístění. Speciální  velké poděkování patří zástupkyni teamu Haničce Dariusové,

specialistovi Lukášovi Poskočilovi a rodičovskému doprovodu . H.Neumanová.

 

 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY-SOLA,DUA 2011

1. zlaté místo ktg.senior s rekvizitami - Lubomír Kábr-téma"ďábel"

1.místo duo rhytmic děti Petrowská Jana, Pertlová Jana

2. stříbrné místo ktg senior s rekvizitami -Monika Šubínová-téma " Hvězdář a hvězda"

2. stříbrné míst ktg junior st. s rekvizitami - Michaela Procházková, Tereza Tulachová-" Člověče nezlob se..."

3. bronzové místo ktg.děti s rekvizitami - Jana Pertlová, Jana Petrowská -téma " Kovářky"

4. misto Kristýna Ronovská - téma solo " UFO"

6. místo Andrea Syrová - téma " Sestra v akci"

7. místo duo Kateřina a Kristýna Ronovská -téma "Cestovatelé


MISTROVSTVÍ ČECH, SOLA A DUA KLATOVY - 14.-15.5.2011

1. MÍSTO A TITUL MISTR ČECH - duo Pertlová, Petrowská ( rhytmic )

2. MÍSTO A TITUL 1.VÍCEMISTR ČECH - duo Pertlová, Petrowská ( rekvizity )

3.MÍSTO A TITUL 2. VÍCEMISTR ČECH - duo Pertlová A., Dušková B. ( rekvizity )

2. MÍSTO A TITUL 1. VÍCEMISTR ČECH- duo Procházková, Tulachová ( rekvizity )

3. MÍSTO A TITUL 2.VÍCEMISTR ČECH - solo Šubínová ( rekvizity )

3. MÍSTO A TITUL 2. VÍCEMISTR ČECH - duo Ronovské ( rekvizity )

4. MÍSTO A POSTUP NA mistr.ČR - solo Ronovská ( rekvizity )

5. MÍSTO A POSTUP NA mistr. ČR - solo Syrová ( rekvizity )

článek na : www.svobda.info

 

V době od 20.- 25.4. 2011 soutěžil

TWIRLINGOVÝ TEAM AVANTI junior H.Neumanové

na MISTROVSTVÍ EVROPY TWIRLINGU v Karlových Varech, Lubomír Kábrt

jako jedinný z celé ČR zíkal umístění a ocenění odborné evropské poroty:

Kábrt Lubomír - rhytmic senior men solo-

1. MÍSTO A TITUL MISTR EVROPY!!!!

twirling solo - men senior :

4. MÍSTO

 

AVANTI JUNIOR - TEAM TWIRLING - 7. místo v EVROPĚ

Solo Dušková Barbora- rhytmic minime

Solo Šubínová Monika - povinná skladba 2 hůlky, senior

Solo Syrová Andrea - povinná skladba X - STRUTTING

náhradní: Ronovská Kristýna - cadette rhytmic solo

Ronovská Kristýna - povinná skladba hůlka, cadette solo

 

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NYMBURK 29.- 30.1.2011

TWIRLÍG - SOLA,DUA, SKUPINY

umístění skupiny :

GLORIA - povinná skladba twirling team -AVANTI - 1.místo a postup na Mistrovství Evropy

ŠACHOVÁ PARTIE - dance twirling team AVANTI - 3. místo a titul Vícemistr ČR

sola,dua:

Syrová Andrea - 1.místo - X STRUT - a postup na Mistrovství Evropy

Pertlová Anežka, Dušková Barbora - DUO POVINNÉ -1.místo a postup na Mistrovství Evropy

Pertlová Anežka - SOLO POVINNÉ - 2.místo a postup na Mistrovství Evropy

Kábrt Lubomír - SOLO RHYTMIC 1. misto a postup na Mistrovství Evropy

Kábrt Lubomír - SOLO POVINNÉ - 1. misto a postup na Mistrovství Evropy

Dušková Barbora - SOLO RHYTMIC - 1. místo a postup na Mistrovství Evropy

Ronovská Kristýna - SOLO POVINNÉ - 4. místo

Ronovská Kristýna - SOLO RHYTMIC - 4. misto

Šubínová Monika - SOLO 2 HŮLKY - 4. místo postup na Mistrovství EVROPY !!!

Šubínová Monika - SOLO RHYTMIC - 6.místo

Ronovská Kateřina - SOLO RHYTMIC - 8. místo

Ronovská Kristýna, Šubínová Monika - DUO POVINNÉ - 6. místo

8.-10.9. 2010 - MISTROVSTVÍ EVROPY ŠVÝCARSKO-sola,dua

duo Barbora Dušková, Anežka Pertlová - Strašáci -

3. MÍSTO A TITUL VÍCEMISTR EVROPY !!!!!!

duo Ronovská,Ronovská - Farmářky- 5.místo!!!!

TOPlist


 

TOPlist